produktyOUTLETmarki
nowości

katalogiprojektanciinspiracje
schowek

projektyo naspracakontakt

Architekt wnętrz - specjalista w sektorze luksusowych kuchni i garderób

Miejsce pracy: Warszawa, Burakowska 5/7

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem w kuchniach i/lub garderobach sektoru premium oraz wiedzą techniczną, która pomoże sprawnie narysować, pomierzyć, zamówić i nadzorować montaż wspomnianych mebli.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada min 5-cioletnie doświadczenie w branży stolarskiej
  • chce pracować z pięknymi przedmiotami najlepszych światowych marek
  • lubi kontakt z ludźmi
  • ma kreatywne i pozytywne podejście do rozwiązywania problemów
  • jest nastawiona na realizacje celów sprzedażowych

Istotna jest:

    • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na telefoniczny lub mailowy kontakt z fabryką oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość programu Excel, pozwalająca na dokonywanie wycen i kalkulacji
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • mile widziane jest wykształcenie kierunkowe

W tej funkcji będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • doradztwo i przygotowanie projektu i dokumentacji technicznej do mebli systemowych takich jak kuchnie, zabudowy meblowe czy garderoby renomowanej włoskiej firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami w ramach technicznego i estetycznego doradztwa

Ze swojej strony oferujemy:

  • pracę z produktami lidera mebli sektora premium
  • szkolenia i rozwój zawodowy w fabrykach producenta
  • współpracę z wyjątkowymi ludźmi w zgranym zespole
  • motywujące wynagrodzenie

Prześlij CV oraz list motywacyjny podając w tytule: "praca Warszawa" na helena@mesmetric.com.

Z uwagi na poszanowanie czasu każdej ze stron, uprzejmie prosimy o nieprzesyłanie ofert, które nie spełniają powyżej opisanych wymagań.

Prosimy i dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)."